O nas

Bo i ja=Boja

Proponujemy naszą stronę zabieganym, tym, którym „bezinteresowna zawiść” sąsiadów psuje jasność spojrzenia, błękit nieba, zieloność morza. Opowiadamy na niej twórczością własną i przyjaciół o normalności świata, który, choć bywa okrutny, jest piękny w swoim bezkresnym trwaniu. Mamy nadzieję, że odwiedzając naszą stronę znajdziecie tu swój kawałek nieba i pomalujecie razem z nami swoje marzenia. Nie chcemy polityki-niech robią to inni, my oczekujemy od Was jedności serc i dusz, odrobiny ciepła bez którego nie warto żyć.
„(…)Siejemy gdzieś nasze nadzieje szukając właściwych odpowiedzi do nie zadanych pytań, szukając właściwych pytań do nieistniejących odpowiedzi. Na tej zielonej łące, z której jesteśmy, pozostaje nam tylko żyć. Bo to dla niego, dla życia, łazimy po kątach wróżąc prawdę z koloru cieni, chwytając zapach chwili, opowiadając o kolorach widzianych w snach, czytając świat sercem. I gdy tak już się dzieje gwiazdy zaczynają pisać dla nas bajki, komety zaplatać warkocze, a księżyc srebrzyć skronie tworząc laurowe wieńce. Wtedy już tylko pozostaje westchnienie nad dzbanem, do którego włożyliśmy swoje pomalowane marzenia, swoje sny kolorowe, na który niedowiarki patrzą z zazdrością, a ci, którzy uwierzyli- z pokorą.(…)”.
Zapraszamy do nas. Napełnijcie swoje dzbany marzeniami, aby móc powiedzieć światu, że warto jest żyć choćby dla chwil kilku.
Bo i Ja = Boja

Post scriptum

Teksty, zdjęcia, mp3 /pliki audio i inne/, na stronie www.boja.psa.pl, publikowane są  za wiedzą i zgodą ich autorów. Klasyków twórczości artystycznej publikujemy w celach edukacyjnych.

Kopiowanie, przedrukowywanie i rozpowszechnianie całości lub fragmentów utworów publikowanych na stronie www.boja.psa.pl w celach komercyjnych dozwolone tylko za zgodą autorów.

Bo- Bogusława Siekierda-Goryńska, Ja- Jacek Goryński-jaceg = Boja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *